سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

سلام دوستای عزیزم...

بچه ها فردا یه روز خاص توی زندگی منه؛ روزی که شاید مسیر سرنوشتم از دوستانی که سالها باهاشون بودم، جدا شه و دیگه هر کی به سمت تقدیر خودش بره...

درست(شاید) حدس زدید(نزدید)!!!  فردا روز انتخاب رشتمه..... البته فردا رسما روز اعلام نتایجه(کارنامه) که،همزمان باید رشته ی سال آینده رو هم انتخاب کنیم. راستش من واقعا برام سخت بود که یه رشته رو انتخاب کنم چون نمیخوام استعدادم محدود بشه، یعنی کلا دوست داشتم همه رشته ها رو با هم بخونم اما این کار که واقعا نمیشه!

اول تصمیم گرفتم واسه تقویت پایه ی ریاضیم برم ریاضی فیزیک و در کنارش کلاس زیستم برم که جا نمونم و در آخر کنکور تجربی بدم اما به یه دلایلی مثلا اینکه از درس کامپیوتر سال دوم که برنامه نویسیه(c)، واسه مدارس تیزهوشان ،اصلا خوشم نمیاد چون امسال این درسو داشتیم و معلمش ایقد مهربون و با حوصله(؟) بود که همه رو از این درس شیرین فراری داد و باعث شد همه از برنامه نویسی متنفر بشیم!

پس جابه جا میکنم و میرم تجربی و در کنارش واسه کلاسای ریاضی برنامه ریزی میکنم....

رشته علوم انسانی هم واسه اولین بار در سال تحصیلی جدید به مدارس سمپاد تشریف فرما میشه؛ ولی فک نکنم در کل 5-6 نفر بیشتر توی کل مدرسه طرفدار داشته باشه!!!

آخه حتی ریاضی هم توی مدارس سمپاد دخترانه در کل 15-20 نفر طالب نداره ؛دیگه چه برسه به بقیه رشته ها!

اینم از تصمیم ما و از فردا یه تغییر جهت کلی بین زندگی ما و دوستانمون رخ میده که امیدوارم به خیر و خوشی آغاز بشه و به نیکی و خوش یمنی ما رو به هدفامون برسونه ....الهی آمیییییییین...

واسم دعا کنید راه خودمو به درستی پیدا کرده باشم.
تاریخ : چهارشنبه 90/4/1 | 12:32 صبح | نویسنده : طلوع |